Фінансово-господарська діяльність

Інформація Міністерства фінансів України щодо виконання ...

Фінансово-господарська діяльність

Адміністрація закладу спільно з учительським колективом, обслуговуючим персоналом та батьками учнів намагається створити умови для роботи і навчання, відремонтували та довели до норм та вимог навчальні кабінети. Кожен рік виконується капітальні та косметичні ремонти.

Фінансування потреб закладу проводиться бухгалтерією відділу освіти Жашківської міської ради. Протягом навчального року систематично здійснювалися виплата заробітна плата працівникам закладу, вчасно виплачувалися кошти за спожиту електроенергію, водопостачання, тепло. Завдяки злагодженості відповідальних за економію працівників заклад не виходить за ліміти спожитих енергоносіїв, водо – та теплопостачання.

Восени 2019 року заклад був відключений від центральної системи теплопостачання та під’єднаний до нової котельні, яка розташована на території ДЗНО №6. Завдяки цьому тепловий режим був покращений.

Було проведено реконструкцію даху лівого крила закладу. А також міською радою були  виділені кошти на заміну вікон та дверей  в сумі 168 187,82 грн.

Проте, все більше виникає проблема заміни учнівських стільців та парт, придбання нових меблевих стінок. Шкільна їдальня потребує заміни стільців та  столів.