A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти
І-ІII ступенів №3 ім. І.М.Ляшенка
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Вогонь скорботи в серці навіки

Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був голодомор 1932—1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція мала ліквідувати основу української нації і національного відродження, зруйнувати незалежні господарства, унеможливити протистояння радянській владі.

09:20 27.11.2020

Насильство в освітньому середовищі. Попередження гендерного насильства

25 листопада було проведено урок-тренінг у 7-Б класі практичним психологом В.С.Ярошинською. На занятті було піднято такі важливі питання, як насильство, види насильства, гендерна рівність в освітньому середовищі. За допомогою цікавих вправ та групової роботи, учні закріпили почуту інформацію та ознайомилися з законами, які забезпечують їхні права.

11:28 26.11.2020

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається  25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. 

10:10 26.11.2020

Театральна вистава

У 1-А класі завершився тиждень "Театр" цікаво і натхненно: показом лялькові вистави народної казки "Троє поросят". Були задіяні всі учні класу: актори, режисер, суфлер, глядачі, декоратори. Першокласникам сподобалося надівати ляльки на руки, показувати свою майстерність. За свою гру акторам глядачі вручили квіти. Вихователь Бойко М.П. та вчитель Бондар Н.І. доклали чималих зусиль, щоб навчання і виховання у школі НУШ проходило для дітей цікаво.

11:22 24.11.2020

Права дитини

У Всесвітній день дитини у 1-А (класовод Бондар Н.І.) була проведена година спілкування  на тему "Права дитини". Учні ознайомилися із їхніми правами в малюнках, потім їх розфарбували в групах і почепли на виставці, де можуть побачити всі учні школи. До першокласників завітала психолог Ярошинська В.С., яка на прикладах кольорових картинок розповіла, як діти можуть діяти в тих чи інших ситуаціях. Але вчителі ще раз нагадали учням, що у них є не тільки права, а і обов'язки.

11:03 24.11.2020

УРОК МУЖНОСТІ, ГІДНОСТІ І СВОБОДИ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПОДІЯМ НА МАЙДАНі

20 листопада в  школі для учнів 1-Б класу був проведений  «Урок Мужності, Гідності і Свободи», присвячений подіям на Майдані.  Під час уроку маленькі учні завдяки представленим відео матеріалам, мали нагоду познайомитись із подіями тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації і вшанували героїв «Небесної Сотні».

13:05 20.11.2020

Всесвітній День Прав Дитини

 МОН та ЮНІСЕФ пропонують вчителям з нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини 20 листопада долучитися до всеукраїнської ініціативи і провести «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку. От і ми не залишились осторонь і долучилися до цієї акції. Сьогодні був проведений цікавий урок-тренінг психологом Ярошинською В.С. та вчителем історії Матусевич А.М. у 5-А класі, де діти ознайомилися з основними своїми правами, та за допомогою цікавих вправ закріпили свої знання про права. 

11:42 20.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора