A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти
І-ІII ступенів №3 ім. І.М.Ляшенка
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Тестування в 11 класі "Чи схильний ти до наркотиків?"

 Підлітковий період є непростим для підлітка, який постійно шукає себе, відчуває невідомі раніше й незавжди позитивні емоції та переживання, шукає "своїх" людей, експерементує з новим. Водночас цей період-стан хронічних тривог для батьків, адже для життя і здоро'я дитини існує чимало реальних небезпек. Зокрема, підлітки належать до групи ризику стосовно вживання наркотичних речовин. Тому, в 11 класі  педагогом-організатором було проведено тестування, щоб виявити схильність  до наркотичних речовин, щоб виявити наскільки актуальні для даного класу проблеми вживання алкоголю та  наркотиків.

15:00 27.11.2019

ІСТОРІЯ – ЦЕ  ЦІКАВО!

Уроки історії мають бути пізнавальними, цікавими, виховувати почуття патріотизму та любові до рідного міста, Батьківщини. Особливо важливо це для тих, хто тільки поринає у захоплюючу подорож сторінками минулого.

14:27 27.11.2019

Незвичайне яблучко

Учні 4-А класу разом із класоводом Ніною Іванівною Бондар, перетворили звичайне яблуко в симпатичного гномика. Змайструвати такий виріб зможе кожен. Четвертокласники пропонують прикрасити таким виробом святковий стіл.

15:32 25.11.2019

Пам'ятаймо про минуле

 У знак вічної пам'яті про загиблих під час голодомору у нашому закладі було проведено тематичні години "Запали свічку пам'яті", які запам'яталися емоціями смутку, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному слові. У знак вічної пам'яті учні вшанували хвилиною мовчання душі померлих та опухлих від голоду дітей, батьків, дідів...

15:45 22.11.2019

Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності в холі навчального закладу було оформлено інформаційний стенд, який нагадував учням, батькам та вчителям про значимість Міжнародного Дня толерантності. Крім того, було проведено анкетування, тематичні класні години, бесіди на тему толерантності. Упродовж тижня всі учні закладу приймали активну участь у всіх заходах.

15:24 18.11.2019

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У Жашківському ЗЗСО   I-III ст. №3 ім. І.М. Ляшенка з 11 по 15 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня діти нашої школи мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них.

15:16 16.11.2019

Виховна година "Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність"

 У 8-Б класі була проведена виховна година про правила їзди на велосипеді, яку провела класний керівник Н.В.Олійник. Адже велосипед завжди був і залишається одним із улюблених засобів пересування. Тому, вчитель приділила велику увагу  вимогам  до велосипедистів, як потрібно рухатись по дорозі, із якою швидкістю та які засоби захисту потрібно мати, щоб не травмуватись.

15:50 15.11.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора