Квітка толерантності

Дата: 17.11.2020 09:28

Створювали квітку толерантності учні 1-Б класу разом із класоводом Людмилою Андріївною Пигою. Діти ділилися своїми думками, як бути толерантним, що означає цей вислів.

Дарували любов свого серця всім оточуючим. І вирішили, що інших треба приймати і поважати такими, які вони є. Учні жваво обговорювали різні життєві ситуації, ділилися і своїм невеликим досвідом щодо понять дружби, любові, поваги, взаємодопомоги, прийняття інших поглядів і думок.

Наприкінці уроку діти  створили емблему класу "Квітку доброти", з дитячих долоньок. На кожній долонці діти написали те, щоб вони хотіли відчувати, де з теплом дитячих долоньок подарували собі і всьому світові добро, мир, красу, повагу до інших і ще багато якостей, без яких неможливе життя на землі.