ІСТОРІЯ – ЦЕ  ЦІКАВО!

Дата: 27.11.2019 14:27

Уроки історії мають бути пізнавальними, цікавими, виховувати почуття патріотизму та любові до рідного міста, Батьківщини. Особливо важливо це для тих, хто тільки поринає у захоплюючу подорож сторінками минулого.

Учні 5-Б класу отримавши випереджувальне завдання до практичного заняття, поділилися на дослідницькі групи та працювали над виникненням та історією міста ЖАШКІВ. Діти знаходили цікаву інформацію та факти про місто, видатних осіб, досліджували пам'ятки. Завершенням їхньої дослідницької роботи стали проєкти груп та лепбук "Жашків - наше рідне місто".

Учні 5-А класу проявили патріотизм і попрацювали над історією виникнення ДЕРЖАВНОЇ СИМВОЛІКИ УКРАЇНИ. Попрацювали з картою та розгадали загадки, кросворд "Україна". Підсумком практичного заняття став лепбук "Державна символіка України".

5-ті класи отримали нові знання, закріпили вивчену тему, отримали гарні враження та чудовий настрій.

ІСТОРІЯ – ЦЕ  ЦІКАВО!