Жашківська загальноосвітня школа

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ. На допомогу класному керівнику

Дата: 31.01.2019 14:50
Кількість переглядів: 66

Проблеми, з якими можуть зустрітися діти в інтернеті, та шляхи їх подолання. Прочитайте самі та розкажіть школярам!

5 лютого в світі відзначають День безпечного інтернету. Орагнізаторами Дня безпечного інтернету вистуають мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання різноманітних цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю.

Зараз в Україні майже 22 млн користувачів інтернету, питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті.