Організація дистанційного навчання під час карантину

На виконання Законів України «Про освіту» статей 53-54, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 щодо запровадження карантину в закладах освіти усіх типів та форм власності, наказу Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації  «Про запобігання поширенню інфекцій, спричинених коронавірусом COVID-19 в закладах освіти  Черкаської області», згідно рішення педагогічної ради закладу  від 13.03.2020.№ 6  та листа Міністерства освіти і науки України  №1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину» , наказу освітнього закладу №17-ОД від 16.03.2020 «Про організацію освітнього процесу в закладі освіти під час карантину»,Наказ по закладу №13 від16.03.2020 «Про карантин та організацію дистанційного навчання в закладі» було прийнято рішення про дистанційну форму навчання.

Заходи організації дистанційного навчання:

1.Відповідно до результатів опитування батьків, створено групи за класами у Viber, оскільки ця платформа доступна всім батькам та учням.

2. Заступником з навчально-виховної роботи внесено корективи до розкладу занять з метою не перевантаження учнів, оскільки значна частина матеріалу опрацьовується самостійно.

3. Додатково використовують доступні Онлайн-платформи для навчання:

«На урок», тощо, початкова школа використовує платформу ZOOM, дистанційне навчання за підручниками, відео уроки та відеоролики з цікавим матеріалом з історії, літератури та мови.

4. Для перевірки засвоєного учнями матеріалу використовують тестовий контроль, електронні лабораторні роботи та практичні.  Також  учні відсилають на особисту сторінку та електронну адресу вчителя-предметника фото виконаних робіт у зошитах. Вчителі здійснюють перевірку та відсилають учням оцінки.

5. Уроки фізичної культури проходять у вигляду рахунок між основними предметами за допомогою відео. Це сприяє відпочинку учнів під час занять і виконанню програми фізичного виховання.

6. На платформі «Miy Klas com.ua» працює 9 чоловік, «Клас room» - 14 чоловік, «На урок» - 4, Viber – 21 вчитель, електронна пошта та Месенджер – 11 чоловік. Багато вчителів працюють на декількох платформах.

Програмовий матеріал відповідно до річного навчального плану та програм виконувася вчасно. Семестрове оцінювання було здійснено до 01.06.2020 року (при умові завершення карантину та виходу педагогічних працівників в закладі освіти для перенесення оцінок у класні журнали).