Сміщенко Світлана Станіславівна

практичний психолог

Педагогічний стаж

Станом на 1 вересня 2023 року становить 15 років

Особистий сайт: https://sites.google.com/view/psyhologsmishchenkos/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0

Короткий опис роботи практичного психолога

Основною метою моєї роботи є підвищення ефективності навчально-виховного процесу через формування психологічної культури учнів, педагогів, батьків та збереження цінності психічного та фізичного здоров'я учнів. Створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку інноваційної особистості.

Основні завдання, які ставлю у своїй діяльності: організація роботи щодо формування цінності здоров’я та здорового способу життя серед учнів, батьків, вчителів; захист дітей, надання їм допомоги у вирішенні особистих проблем; допомога учням в період адаптації під час переходу з однієї вікової групи до іншої; допомога батькам та дітям з особливими потребами; надання консультативної допомоги вчителям, батькам, учням.