«Ментальне здоров'я»: як подбати про себе»

Дата: 12.04.2024 08:38

Ментальне здоров'я - це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, плідно працювати.

Психічно здорова людина:

- може розрізняти свої емоції, керувати ними;

- здатна спілкуватися і будувати стосунки;

- розвивається і навчається;

- позитивно оцінює себе;

- приймає власні тверді рішення;

- нормально адаптується;

- може розв'язувати проблеми.

У 2-Б класі класним керівником  Н.І. Антонюк та помічником вчителя  К.М. Андрущенко було проведено годину спілкування «Ментальне здоров'я»: як подбати про себе». Учні поглибили знання про ментальне здоров'я, розповіли про свої улюблені іграшки. Було проведено психологічні хвилинки «Долоньки», «Ти як», «Метелики», виконано дихальні вправи «Зірочка», «Кулька». Дітям було дуже цікаво розмальовувати картинки антистрес, а також по завершенню колективно створили тематичний плакат. Будьмо всі здорові!