Ми працюємо

Корекційно-розвивальні заняття

Корекційні розвивальні заняття з психологом, для перших класів завжди цікаві та веселі. Діти проходять нейродоріжкою, яка розвиває уважність, моторику, спостережливість. Зарядились на чарівному пристрої, виконували  завдання з використанням Лего, та за допомогою терапевтичної іграшки, проговорювали добрі, ввічливі слова.

11:55 14.12.2022

Діагностика дрібної моторики

Діагностика дрібної моторики в  перших класах використовується для спостереження та контролю за розвитком  моторики та координації рука-око, проведені під керівництвом психолога, діагностичні вправи. Заняття були проведені  із новорічним акцентом. Діти з задоволенням виконували цікаві завдання.

12:13 13.12.2022

Свято наближається

Новорічна майстерня, під керівництвом психолога Ярошинської Валентини Семенівни, для перших класів та дітей з ООП, дала змогу учасникам підняти святковий настрій, зробити цікаві гірлянди, у вигляді сніговиків  та отримати позитивні емоції.

12:08 13.12.2022