Ми працюємо

Робота з дітьми, що мають особливі освітні потреби

Корекційна робота психолога з дітьми з особливими потребами спрямована на розвиток психічних процесів, моторики, уваги, координації, розвитку між пів кульової асиметрії. Використання відео та презентацій, задач на логіку,  дозволяють більш якісно і продуктивно проводити розвивальну роботу.

10:18 24.11.2022

"Роби добре - буде добре!"

"Роби добре - буде добре!" Така тема години спілкування, з елементами тренінгу була в 5-А класі, який провела практичний психолог Ярошинська В.С. Заняття морально-етичного спрямування, направлене на розкриття поняття "толерантність". розвивати адекватну самооцінку, вміння аналізувати, приймати правильну позицію, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі, виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність.

10:05 21.11.2022

«Емоції та настрій людини»

28 жовтня психолог ліцею Ярошинська В.С.  провела годину спілкування в 3-Б класі на тему «Емоції та настрій людини».

14:45 28.10.2022