«Емоції та настрій людини»

Дата: 28.10.2022 14:45

28 жовтня психолог ліцею Ярошинська В.С.  провела годину спілкування в 3-Б класі на тему «Емоції та настрій людини».

Мета заходу: розкрити вплив настрою та емоцій на здоров’я людини; формувати в дітей уміння створювати та підтримувати гарний настрій; розвивати навички ввічливого спілкування з однолітками; виховувати доброзичливість, бажання покращувати настрій собі й оточуючим.

Учні ознайомились з тлумаченням понять «емоції», «ввічлива поведінка»; навчились розрізняти позитивні та негативні емоції, вміти їх висловлювати словами.

За допомогою ігрових вправ та «емоційного кубика» діти вчились проявляти емоції та проговорювати їх, відгадували загадки, опановували техніки самозаспокоєння, провели цікаву фізкультхвилинку.

До заходу також долучились діти які працюють дистанційно.