Година спілкування "Люди з обмеженими можливостями ''

Дата: 02.12.2022 16:21

Люди, будьте взаємно ввічливі!

І якби на те моя воля,

Написала б я скрізь курсивами:

- Так багато на світі горя,

Люди, будьте взаємно красивими!

Ліна Костенко

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Ця дата спрямована на посилення уваги до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. З цією метою психологом Валентиною Семенівною Ярошинською, класними керівниками Іриною Олексіївною Новіковою та Валенттиною Леонідівною Супрун була проведена з учнями 9-х класів.

Під час виховного заходу учні переглянули інформативне відео, виконали декілька цікавих вправ та ігор, обговорили як можемо підтримати людей з ОП.

Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

Учні зробили висновок, що толерантність кожного з нас, милосердя та увага допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями