«ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти»

Дата: 01.12.2022 21:58

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД в 9-Б класі була проведена година спілкування з психологом Ярошинською Валентиною Семенівною на тему: «ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти». Учні переглянули інформативне відео, для засвоєння переглянутого матеріалу зіграли в гру «Правда чи фейк». Обговорили і написали слова підтримки, як себе поводити у випадку, коли хтось захворів із твого оточення.

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість. Тож бережіть себе і будьте здорові!