Дата: 10.04.2024 08:46

З 25 січня 2024 р. по 25 березня 2024 р. відбувався VІІІ ОБЛАСНИЙ та ХІ МІСЬКИЙ КОНКУРСИ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІСТОРІЇ «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» на тему: «ЛЮДИНА, ГРОМАДЯНИН, ПАТРІОТ: ПОРТРЕТИ СУЧАСНИХ УКРАЇНЦІВ». Серія: «Українці у війні: героїчне повсякдення». Цьогорічний конкурс присвячений співвітчизникам, які зробили і роблять свій внесок у Перемогу України в російсько-українській війні: воїнам, волонтерам, громадським, політичним та культурним діячам, дипломатам, цивільним громадянам, що перебувають в тилу і на тимчасово окупованих територіях, вимушеним переселенцям, біженцям.

Організаторами конкурсу були:

•           Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;

•           Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії;

•           Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво».

У підсумку, було визнано кращі роботи конкурсантів  у чотирьох номінаціях  «Вшанування пам’яті загиблих», «Гордість родини», «Освітяни у війні», «Наймолодший учасник».

Робота учениці нашого ліцею Дарії Чуднівець, учениці 7 - Б класу, під назвою «Мій тато, мій герой, моя підтримка» отримала відзнаку на обласному рівні у номінації «Гордість родини».