Ментальне здоров'я, як важлива складова кожного

Дата: 20.03.2024 08:55

Ментальне здоров'я - це важлива складова життя кожної людини, і особливо важливо піклуватися про нього в молодому віці. В наш час учні часто стикаються з різними стресами, тривогами та іншими проблемами, які можуть негативно впливати на їхнє ментальне здоров'я.
    Психологами ліцею було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Ментальне здоров'я, як важлива складова кожного». Учні 7-Б класу під час уроку вчилися піклуватися про своє ментальне здоров'я. Практичний психолог закладу розповіла їм про різні фактори, які можуть впливати на ментальне здоров'я, а також про те, як можна покращити своє самопочуття. Під час заходу учні виконали кілька практичних завдань: склали список речей, які роблять їх щасливими; обговорили, як вони можуть попросити допомоги у друзів, членів сім'ї або фахівців, якщо їм потрібна підтримка. Пройшли тест "Стан нервової системи". Діти дізналися багато нового про психологічне здоров'я і отримали практичні навички, які допоможуть краще справлятися зі стресами та тривогами.
   Дбаючи про ментальне здоров'я своїх учнів, ми можемо допомогти їм стати щасливішими, здоровішими та успішнішими.