Про підсумки участі в обласному етапі Всеукраїнської акції віртуального музею зоології „Моя улюблена тварина”

Дата: 03.11.2023 08:58

Проведення акції сприяє розвитку бережливого та відповідального ставлення до тварин. Мета акції та завдання: формування гуманного та дбайливого ставлення до тварин, розвиток образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та активізація пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу. Учні нашого ліцею проявили високу активність в обласній акції віртуального музею «Моя улюблена тварина». Для участі в конкурсі всього було надіслано 360 робіт з усієї Черкаської області. Згідно наказу № 19 від 16.10.2023 року  в номінації малюнок Поліна Недіна учениця 7-Б класу зайняла III місце. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів у творчих конкурсах!!!