Цікаві розвиткові заняття

Дата: 29.12.2023 09:10

Тільки прищеплюючи своїй дитині оптимістичний погляд на світ,

ви вчите її розуміти себе, відкривати свій внутрішній світ і світ навколо.

Мартін Селигман

Тематичні корекційно-розвиткові заняття завжди проходять активно і позитивно. Адже саме вони стають бережним інструментом для розвитку дитини.
       Тому практичним психологом закладу Сміщенко С. С. та логопедом Кінзерською Д. М. були проведені заняття під час яких учні створювали новорічний настрій. Виконання різноманітних завдань допомогло школярам ширше зрозуміти традиції зимових свят. Разом розвивати всебічно важливі процеси для себе, навчаючи новому у більш незвичній формі. Найцікавішою та захоплюючою  роботою стало виготовлення новорічних будиночків. Де діти плідно розвивали мислення, фантазію, увагу, вміння планувати, обгрунтовувати та співпрацювати.
       Саме такі заняття допомагають учням  розвиватися загально, розвивати моторику рук, увагу, пам'ять, уяву, навчають організовувати свою роботу, розуміти процеси, мислити всебічно та нестандартно, покращувати самопочуття. Адже як казав Е. Хаббард: "Мета навчання дитини полягає в тому, щоб зробити її здатною розвиватися далі без допомоги вчителя."