Вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка

Дата: 09.11.2023 09:22

На виконання   наказу Управління освіти і науки  Черкаської ОДА №120 від 24.10.2023 "Про  проведення І-ІІІ етапів ХIV  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка", наказу відділу освіти від 31.10.2023 № 231-ОД  «Про проведення І-ІІI етапів  ХIV   Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка у 2023-2024 н.р.» та  з метою виховання в його учасників почуття добротворення, патріотизму, оптимізму і віри в щасливе майбутнє Української держави, почуття гордості за свій народ на базі нашого ліцею відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. 26 учнів  5- 11  класів   мали можливість взяти  участь та продемонструвати свої знання не лише з мови, а й  літератури, поринути до творчої спадщини Кобзаря, стимулювати себе до вивчення рідної мови. Виховання  поваги  конкурсантів до української мови,  виявлення творчо обдарованих, результативність стануть  підсумками відповідального етапу.