Обласна онлайн-фотовиставка ретро та сучасних світлин «Черкащині – 70: від створення до розквіту»

Дата: 12.02.2024 09:33

Відповідно до наказу Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради від 15.12.2023 № 83 «Про підготовку та відзначення 70-річчя утворення Черкаської області» та з метою належного відзначення ювілею, враховуючи історичну, суспільно-політичну та культурну цінність Черкаської області, а також виховання в учнівської молоді закладів освіти області патріотизму та любові до рідного краю з 1 по 31 січня проходила  обласна онлайн-фотовиставка ретро та сучасних світлин «Черкащині – 70: від створення до розквіту», присвячена 70-й річниці створення Черкаської області. До якої долучилися і учні нашого ліцею: учень 4-А класу Денис Онищенко (керівник Бондар Ніна Іванівна), старша група Сокіл "Джура" рій "НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ" (керівники ЗДВР Лілія Анатоліївна Петренко та педагог-організатор Світлана Валеріївна Павлюк). Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо нових успіхів і досягнень!