Тренінгове заняття "Ми-за гендерну рівність"

Дата: 26.11.2021 10:00

Метою  заняття тренінгу "Ми - за гендерну рівність", який був проведений 25 листопада в 10 класі, практичним психологом В.С.Ярошинською, було розширити знання учнів про проблему гендерних взаємовідносин у суспільстві. Адже, саме сьогодні стартує кампанія "16 днів проти насильства" і тому розпочинаємо ми її, із 25 листопада, в який відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля щодо жінок. На занятті психолог розкрила поняття "гендер", "гендерні стереотипи", разом з учнями визначили поширення стереотипних уявлень про гендер серед учнів. За допомогою цікавих практичних вправ, таких як "Орієнтація на стереотипи", "Розвінчання міфів", "Розподіл домашньої праці" та проектного завдання, створення портрету сучасної жінки та чоловіка, з притаманними  йому  рисами, учні формували неупереджене ставлення до представників обох статей.