Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської акції "Турбота молоді тобі, Україно"

Дата: 03.11.2023 10:36

Дана трудова акція проходить щорічно з метою благоустрою територій, закладання та створення на території навчальних закладів, газонів, квітників, також формування екологічної культури особистості та відповідальності за збереження природного середовища, покращення зовнішнього озеленення навчальних закладів. Для участі в конкурсі всього було надіслано більше 60 робіт з усієї Черкаської області. Згідно представлених оргкомітету матеріалів  у  номінації «Парад квітів біля школи» учні 7-Б класу нашого ліцею (керівники: Петренко Лілія Анатоліївна, заступник директора з ВР, вчитель біології; Павлюк Світлана Валеріївна, педагог-організатор, вчитель географії) зайняли почесне II місце. Вітаємо з заслуженою перемогою!!! Бажаємо успіхів, величезних можливостей та реалізації нових проєктів!!!