Дата: 06.03.2024 11:02

З учнями 2-Б класу відбулося заняття на тему : " Психологічне та фізичне благополуччя особистості . Кібербулінг. Як убезпечити себе".  Захід провели: практичний психолог Сміщенко Світлана Станіславівна, логопед  Кінзерська Дарина Михайлівна.
       Учням розповіли про види  кібербулінгу, його основні ознаки та прояви в оточенні, наслідки, які можуть виникнути. Уточнили, що він відбувається частіше в соціальних мережах на платформах обміну повідомленнями, ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований.  Кібербулінг залишає цифровий слід – записи, котрі можуть слугувати доказами, що дозволять зупинити цькування.
      Цікава, плідна розмова, співпраця з дітьми є запорукою безпечного навколишнього середовища школярів, її фізичного та психологічного благополуччя. Адже діти - це наше майбутнє і профілактична робота сьогодні, стане важливою цеглинкою достойного життя дитини завтра.