Корекційно-розвивальна робота

Дата: 28.12.2021 11:17

Корекційно-розвивальна робота – здійснення комплексу заходів із системного психолого-педагогічного супроводження дітей з особливими освітніми потребами у процесі навчання та виховання, що спрямований на корекцію порушень шляхом розвитку пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, мовлення, особистості дитини.

Саме такі діти потребують оптимальних, максимально сприятливих умов для різнобічного, гармонійного розвитку. Досягти вимог, які висуває суспільство, цим дітям допомагає системна комплексна реабілітація та корекція. Від того, наскільки вчасно і правильно буде організований реабілітаційний процес дитини зі складними вадами розвитку, який корекційно-розвивальний вплив та соціальний досвід вона отримала в навчальному закладі, буде залежати її майбутнє життя, її вибір свого місця в суспільстві.