ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НА НАПИСАННЯ ЕСЕ «ВІЙНА ЗА СВІЙ ШЛЯХ» (ДИТЯЧИЙ ПОГЛЯД)

Дата: 18.12.2023 11:26

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії сьогодення було проведено  протягом жовтня –листопада 2023 року  Обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

Ініціатором конкурсу виступив Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Приємно, що серед лауреатів є учениця нашого ліцею Поліна Недіна, яка  написала творчу роботу " Моє осмислення війни" і стала  Лауреатом  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе “Війна за СВІЙ шлях” (дитячий погляд), керівник вчитель історії Тамара Затишняк. Вітаємо і бажаємо нових успіхів на шляху реалізації задуманого, легкості в досягненні цілей!!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!