УЧАСТЬ В УЧНІВСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІІ «СЛАВНІ УКРАЇНЦІ РОДОМ З ЧЕРКАЩИНИ»

Дата: 15.01.2024 11:37

Відповідно до плану роботи  відділу освіти щодо заходів  відзначення 70-річчя утворення Черкаської області 11 січня в режимі онлайн відбулася учнівська конференція «Славні українці родом з Черкащини» до якої долучились  учні та вчителі нашого ліцею.

Метою конференції  було дослідити життя, творчий шлях відомих в минулому, і в сьогоденні  талановитих історичних, військових  та громадських діячів, письменників,  які є родом з Черкащини, досягли успіху в своїх сферах діяльності.

Катерина МЕЛЕЖИК -  учениця 11 – Б класу  підготувала роботу на тему: «Внесок черкащанина Макара Кушніра у розвиток громадсько-політичного життя України», (керівник Затишняк Тамара Федорівна, учитель історії ).