І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

Дата: 15.01.2024 11:43

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт проводиться з метою інтелектуального, творчого, духовного розвитку учнівської молоді .

Мала академія наук України - середовище для талановитих дітей -  сприяє пошуку та підтримці обдарованої молоді, є стартовим майданчиком до нових відкриттів, сходинкою на шляху до самовдосконалення кожної особистості.

10 січня 2024 року  проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  МАН України. Учні нашого ліцею, Куріченкова Марія (11-Б клас), Павлюк Петро (10-А клас), спільно зі своїми науковими керівниками, Затишняк Т.Ф. та Супрун В.Л. представили роботи на теми: "Готовність та спроможність ЄС до розширення, перспективи України", відділення історії, секція всесвітня історія, "Іван Виговський: інтелектуал, воїн та політик", відділення історії, секція історія України. У своїх роботах учні продемонстрували високий рівень науковості та  креативності.