Вікторина та мовний онлайн-квест  до Міжнародного дня рідної мови

Дата: 06.03.2024 11:49

Учні 4-А класу взяли активну участь в обласній патріотичній вікторині «Мова - генетичний код нації» до відзначення Міжнародного дня рідної мови, яка була проведена з метою популяризації української мови, а також виховання в учнівської молоді патріотизму та любові до Батьківщини, яку можна було пройти з 21 по 29 лютого. Усі учасники отримали Дипломи. Ще із  21 по 23 лютого 2024 року учні взяли участь у мовному онлайн-квесті «Слідами слів» до Міжнародного дня рідної мови. Він став для дітей чудовим інструментом позакласної та виховної роботи та дав можливість не лише показати свої знання, а й зануритися у захопливий світ мови, де кожне слово – це нова можливість для відкриття. У квесті чекали цікаві завдання, де треба було показати свою мовну кмітливість та здібності. Учні розгадували головоломки, відповідали на запитання та досліджували цікаві факти про нашу мову та культуру. Сертифікат організатора класного керівника Бондар Ніни Іванівни підтверджує, що вона була організаторкою шкільного етапу мовного онлайн-квесту, завдяки чому виховувала в учнів патріотизм, національну гордість, любов до рідного краю та повагу до української мови. 6 учасників отримали Дипломи переможців. Вітаємо їх та бажаємо подальших творчих звершень.