День Святого Миколая!

Дата: 20.12.2021 11:58

Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малі – з нетерпінням чекаємо на зимові свята. День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

Уночі з 18-го на 19-те грудня Миколай приходить до кожної оселі й залишає подарунки усім  слухняним дітям під подушкою.

День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в нашому закладі. Учні співали пісні, розповідали вірші, танцювали запальні танці. А потім всі діти отримали подарунки від Святого Миколая. А Святий Миколай побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.