Зустріч із захисником України

Дата: 17.12.2021 12:40

За ініціативи педагога організатора Павлюк С.В. 13 жовтня  відбулася зустріч учнів 8-11 класів з учасником бойових дій Михайлом Миколайовичем Ярошинським.
З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали розповідь українського  воїна. Учні задавали багато питань про умови «існування» в місцях бойових дій, чи носять бійці обереги подаровані дітьми, а головне про те, коли закінчиться війна?  Михайло Миколайович  поділився враженнями від пережитого, закликав  молодь виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.

В кінці зустрічі школярі висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави.