Флешмоб "Синьо-жовтий прапор - єдність поколінь"

Дата: 23.01.2024 12:57

22 січня український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності України. Це свято покликане нагадати про важливість української єдності та незалежності. Ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, ми довели, що ми сильна та незламна нація. Росія завжди намагалася поневолити наші землі та їй ніколи не вдасться захопити наші серця. Лідери учнівського самоврядування та учні нашого ліцею взяли участь у патріотичному флешмобі "Синьо-жовтий прапор - єдність поколінь".

Цього дня бажаємо благополуччя нашій країні, наснаги та успіху кожному захиснику та захисниці. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію. Разом до Перемоги!