Інтегроване заняття на тему "Своєрідність вирішення проблем батьків і дітей в творі Дж. Олдріджа "Останній дюйм"

Дата: 21.12.2023 14:35

Батьки потроху вчаться у своїх дітей того, як справлятися з життям.

Мюріел Спарк

"Своєрідність вирішення проблем батьків і дітей в творі Дж. Олдріджа "Останній дюйм" саме під такою назвою пройшло інтегроване заняття по зарубіжній  літературі з учнями 7-Б класу. Учитель зарубіжної літератури Новікова І. О. опираючись на твір разом з школярами розкрили важливі аспекти розуміння батьків і дітей, виписали значущі риси, обговорили питання, котрі докладніше показали суть та основну мету твору. Практичним психологом закладу Сміщенко С. С. був проведений асоціативний кущ "Батьки" та "Діти", де учні ширше поглянули на зв'язок між найріднішими. Прослухавши історію про відомого співака при обговоренні школярі зрозуміли важливість підтримки від батьків, а на закінчення виконали анкету "Я і мої батьки", таким чином кожен глибше поглянув на особисте відношення та стосунки з дорогими для них людьми.

Саме такі заняття допомагають краще розширити та розкрити тему уроку, поглянути з різних боків, позицій та налаштувати на різнобічний розвиток, навчає відтворенню та обгрунтуванню інформації,  вміння постановки правильної життєвої позиції.