День гарбуза та оригінального костюма

Дата: 06.11.2023 14:45

6 листопада за ініціативи ЗДВР Лілії Анатоліївни Петренко, педагога-організатора Світлани Валеріївни Павлюк та учнівської ради «Відродження» був організований і проведений День Гарбуза та оригінального костюма. Учні з великим захопленням оздоблювали гарбузи, вирізаючи візерунки, розмальовуючи їх, створюючи справжню інсталяцію усередині. Витвори дитячої фантазії прикрашали фоє протягом усього дня. Гарбузи стали неперевершеною прикрасою.
         Саме сьогодні наш ліцей перетворився на "Готель Трансільванію", а учні - на чарівних, дивних, страшних, лякливих і водночас милих персонажів. Відьми, привиди, клоуни, скелети, чарівники цілий день блукали коридорами нашого ліцею. Лише сьогодні наш ліцей став містичним замком, лише на  один день наші учні стали чарівними монстрами. І знову освітні будні стануть звичними, але уже через рік наш  ліцей знову огорнуть "дивні чари".
    А попереду ще багато цікавих заходів та ідей, тому ми впевнені, чим далі - тим цікавіше.