Про успіхи у ІІ етапі захисту МАН

Дата: 20.03.2024 15:09

За підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році, відповідно наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (далі Управління) від 11.03.2024 року № 44 дипломами Управління нагороджуються такі учні нашого ліцею:

Куріченкова  Марія, 11 клас за зайняте ІІ місце. Наукове відділення історії. Секція «Всесвітня історія». Тема роботи: "Готовність та спроможність  ЄС до розширення, перспективи України."

Павлюк Петро, учень 10 клас за зайняте ІІІ місце. Наукове відділення історії. Секція «Історія України.» Тема роботи: "Гетьман Іван Виговський: інтелектуал, воїн і політик".

Подяками відділу освіти відзначаються  наукові  керівники, вчителі історії Супрун Валентина Леонідівна, Затишняк  Тамара Федорівна, які підготували переможців конкурсу, а також учасники конкурсу, які виявили високий рівень підготовки.

Вітаємо  переможців та їх керівників, зичимо нових досягнень!