Солодощі з Латвії для учнів 4-А класу

Дата: 26.03.2024 15:38

У центральну бібліотеку з черговим візитом завітала наша землячка пані Світлана Кожеченкова – волонтер з Латвії, щоб забрати книги, які зібрали і передали учні 4-А класу Жашківського ліцею №3 (класний керівник Бондар Н.І.) для діток-українців, що тимчасово там проживають. Але цю літературу також будуть читати наші воїни, які проходять у даній країні реабілітацію. А нашим учням пані Світлана привезла в подарунок латвійські солодощі. Їх радо принесли у ліцей працівники центральної бібліотеки Валентина Марчук та Валентина Тупалова і вручили дітям у класі. Учні з гордістю прийняли смаколики, подякували усім та передали ще для українців книги, малюнки, власноруч сплетені в патріотичних кольорах браслети. Надіємося, що дитяча доброта, щедрі вчинки допоможуть нашим дітям стати в майбутньому хорошими людьми.