Дата: 30.01.2024 15:39

30 січня відбулася ІІ учнівська патріотична онлайн-конференція „Славетні українці Черкащини, які змінили світ і Україну“, присвячена 70-й річниці створення Черкаської області.
     З вітальним словом до учасників звернулися Олександр Шамрай, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації та Валерій Данилевський, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Юлія Кріт, директорка Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.
Олександр Григорович Шамрай представив учасникам конференції власне дослідження „Відомі особистості Кам’янщини“.
    На конференцію були запрошені гості: Максим Дмитраш, капітан національної поліції підрозділу «КОРД», бойовий офіцер, учасник «Ігор нескорених» та Михайло Сиволап, археолог, краєзнавець, соціолог, засновник та перший директор Черкаського міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини, які стали героями пошукових робіт юних дослідників.
   До конференції долучився наш ліцей, а також  близько 120 слухачів: представники органів влади, герої досліджень, здобувачі освіти, вчителі, керівники, учнівські колективи, вихованці гуртків та всі, хто цікавиться історією рідного краю.