Рукавички вдячності

Дата: 28.12.2023 15:53

В морозний день і вітряну ніч в болотяних окопах і холодних землянках далеко від дому на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність України, несуть службу наші захисники. І Різдво та Новий рік вони не будуть зустрічати разом зі своєю сім’єю. Але їм так хочеться родинного тепла і затишку.

Учні 4-А класу разом із вчителькою Бондар Н.І. на символічних рукавичках написали листи зі словами підтримки та подяки воїнам, прикріпили солодкі подарунки і передали на передову в одну із бригад.

Якою радісною звісткою було для дітей, що їхні різдвяно-новорічні побажання отримали та прочитали захисники! Воїнам сподобалися ці рукавички, військові були дуже раді та подякували дітям за їхню любов, турботу та повагу. На доказ цього вони зробили фото і прислали учням.

Нехай серця маленьких діток завжди будуть милосердними та люблячими. А власноруч виготовлені рукавички хай зігрівають душі захисників теплотою слів у ці холодні, важкі часи та будуть для них оберегом. Миру усім нам і Перемоги!