Година спілкування в рамках акції "Біла чайка"

Дата: 10.09.2021 15:57

Життя — це безцінний дар,
який дається людині
при народженні і те, як людина
розпорядиться ним,
залежить від неї самої.

Сократ

Охорона дитинства в Україні — загальнонаціональний пріоритет, мета якого забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток особистості.

У сучасному світі збільшується кількість дітей, які потребують особливої уваги. Це діти, для яких характерні:

• негативна поведінка;
  • схильність до злочинності;
  • відхилення у психічному розвитку;
  • схильність до суїциду.

Самогубство (суїцид) — це крайній вид аутоагресії, навмисне самопозбавлення життя.

9 вересня в 10 класі практичний психолог Валентина Семенівна Ярошинська разом із педагогом організатором Павлюк Світланою Валеріївною,  провели годину спілкування. в рамках акції "Біла чайка". Метою заходу було розширити знання учнів із проблеми суїциду, навчити їх розпізнавати ознаки небезпеки й виходити з кризових ситуацій. Учні виконували різноманітні вправи, працювали в групах, слухали притчу про бурю, а потім обговорювали важливі питання. В ході заняття підлітки  розширили знання стосовно проблеми суїцидальної поведінки в історичному та сучасному розумінні.