ВЖЕ МАСНИЦЯ В ГОСТІ ІДЕ

Дата: 12.03.2024 15:59

В Україні святкують Масниці з давніх-давен. Масний тиждень або Сирна седмиця - це останній тиждень перед Великим постом. Цього року Масницю святкують з 11 по 17 березня. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці та вареники. Сьогодні, звичайно, це свято набуло дещо іншого змісту, проте не стало менш цікавим, веселим і улюбленим для українців.

У стінах нашого ліцею відбулося святкування Масниці. Творчий колектив учнів та вихователів відтворили цікаві українські традиції цього свята. Веселе свято «ВЖЕ МАСНИЦЯ В ГОСТІ ІДЕ» відбулося для учнів третіх класів нашого ліцею. З піснями, віршами, конкурсами та смачними млинцями провела захід вихователь ГПД Валентина Олексіївна Шерстяк. Під час виховного заходу учні познайомились з давніми народними обрядами та звичаями, пов’язаними з Масницею. Дійство видалося колоритним та різнобарвним. Дітки стали активними учасниками розваг та конкурсів. А найцікавішим і «найсмачнішим» моментом було частування млинцями.

Яскраві емоції, піднесення і грайливий настрій залишаться в пам’яті надовго й допоможуть пришвидшити прихід весни.