Цікаво та смачно

Дата: 13.02.2024 15:59

З нагоди Міжнародного дня піци, що відзначається щорічно 9 лютого, для перших класів  групи продовженого дня   вихователем Гречиною Г.В.  проведено  цікавий та змістовний  виховний захід «У день піци»

Галина Вікторівна ознайомила дітей  з історією походження  та виготовлення піци. Вперше 200 років тому  відомий італієць приготував цю страву і пригостив бідних людей. Вона виготовлялася з пісного коржа, змащеного рослинною олією і посипаною італійськими травами. З кожним роком приготування її удосконалювалось, поширювалось у різних країнах. Страва стала улюбленою у всьому світі.

Люблять смакувати піцою й українці.  Дітям було надзвичайно цікаво, тому вони брали активну участь у різноманітних іграх «Вірю не вірю», »Юні піцейоли», складали  у групах з пазлів форми піц, відгадували загадки, відповіді на які прикріплювали на дошці.

Найцікавіше вихованцям було  виготовляти з паперу кольорові поробки різних видів піци. В кінці виховного заходу учні смачно ласували піцою, яку  приготували батьки.