Флешмоб "Ми проти СНІДу"

Дата: 01.12.2023 17:30

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Не залишились осторонь  цієї проблеми педагоги і учні  нашого ліцею. В рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" ЗДВР Лілією Петренко, педагогом-організатором Світланою Павлюк та учнівською радою було проведено флешмоб «Ми проти СНІДу», яка включала в себе інформацію про страшну чуму ХХІ століття,  яка  дала змогу дітям більше дізнатись про СНІД, спонукала до здорового способу життя. Проведені виховні  заходи сприяють вихованню почуття толерантного ставлення до ВІЛ – інфікованих, солідарності з ними, а також моральні цінності та принципи.  Діти пройнялися даною проблемою і зробили висновок, що правильний вибір у житті можуть зробити ті, хто здатний формувати вміння і навички заради власної безпеки та збереження власного здоров’я. Учні дізналися про шляхи передачі та способи попередження цієї страшної хвороби і ще раз  переконалися, що СНІД не передається через дружбу.

Народна мудрість твердить:» Здоров’я – найвище благо». І лише духовно і фізично сильна та здорова особистість може увійти в сучасний напружений ритм життя, здобути відповідні знання, допомогти собі й навколишнім, стати корисною для суспільства. Тож бережіть себе і будьте здорові!