Заняття на тему "Я знаю як спілкуватися в інтернеті #Не ведусь"

Дата: 01.12.2023 16:00

В рамках акції "16 днів проти насилля" практичним психологом ліцею Світланою Сміщенко  разом з учнями 6-А класу було проведено заняття на тему "Я знаю як спілкуватися в інтернеті #Не ведусь". Під час уроку діти ознайомилися з небезпеками в мережі інтернет, визначили чим є для кожного користування ним, нагадали до кого можна звертатися при складних ситуаціях. Також школярів зацікавила гра "Лайк та дизлайк", котра дала змогу вкотре проговорити на нагадати правила спілкування в Інтернеті. На закінчення учні намалювали малюнок "Моя безпека в Інтернеті".

Саме такі заняття допомагають учням всебічно розвиватися, розуміти виклики сьогодення та навчатися себе убезпечувати. Формують співпрацю в колективі, комунікабельність, відповідальність, таким чином діти набувають певні життєві навички та вміння важливі для свого майбутнього.