НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ КРОВОТЕЧАХ

Дата: 19.12.2023 16:23

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

Сьогодні на уроці біології та основ медичних знань вчителями Л.А. Петренко та С.В. Павлюк  було прведено тренування «Надання домедичної допомоги при кровотечах» та  пререглянуто відео презентацію щодо данної теми. Особлива увага приділялася практичним навичкам, як за допомогою спеціалізованого обладнання та підручних засобів можна зупинити різні види кровотеч. Учні мали змогу спробувати себе як рятівники під час надання домедичної допомоги умовному потерпілому. Адже учні старших класів – це вже серйозні, самостійні люди, які мають знати, як оперативно ухвалювати рішення про допомогу, коли поруч немає дорослих. А особливо зараз, під час війни, питання готовності кожного до таких дій набуло особливого значення. Такі уроки є актуальними у сьогоденні.