Дата: 21.11.2023 16:34

10 років тому, 21 листопада 2013 року, на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. Того листопадового вечора ніхто не здогадувався, що в історії не тільки України, а й усього світу починається новий етап і що події, які відбуватимуться наступні 94 дні – перший крок на шляху до драматичних геополітичних змін. Їх тригером стало продовження боротьби українського народу, що велася не за матеріальні блага чи владу, а духовні цінності – Гідність і Свободу. Цінності, про які у Європі не говорили, бо вважали їх очевидними, про які в росії мовчали, бо вважали їх небезпечними.

Учням 10-А класу Жашківського ліцею №3 було проведено виховний захід на тему "21 листопада- День Гідності та Свободи" на базі Жашківського краєзнавчого музею. Директор музею, Тютюнник Олександр Йосипович, провів десятикласникам змістовну та захоплюючу екскурсію. Учні із захопленням слухали розповідь про події, які розгорталися під час Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років на території нашого міста. Вчитель історії, Супрун Валентина Леонідівна, ознайомила учнів із причинами та наслідками  двох Революцій. Десятикласники уважно слухали розповіді про учасників Євромайдану та героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя заради вільної України, захищаючи  національні інтереси української держави та її європейський вибір.

10 років відтоді ми боремось.
За свою країну, за своє майбутнє!

Заряджені Гідністю і жагою Свободи.
Це – наша зброя на шляху до Перемоги!
Пам'ятаймо кожного, хто йшов поруч, а зараз прикриває нас із небес.

Слава Україні!
Героям Слава!