Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 16:37

20 лютого виповнюється десять років з трагічних подій на Майдані Незалежності в Києві. У цей день ми згадуємо та вшановуємо сміливість, жертовність та патріотизм Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за майбутнє України.

Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в Перемогу. З 18-20 лютого проходить десята всесвітня «тиха» акція «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні. До акції долучилися всі учасники освітнього процесу: класні колективи, учні учнівського самоврядування «Відродження»,  рій Сокіл( «Джура») «НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ». Учні виготовили «Ангелів пам’яті» та розвісили їх на деревах біля нашого ліцею. І нехай память Героїв Небесної Сотні буде з нами завжди, а їхній подвиг стане для нас невичерпним джерелом натхнення та мужності. ВІРИМО! ЗМОЖЕМО! ПЕРЕМОЖЕМО!

Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій

#ОЦТКІЕ_Черкаси #Ангели_пам’яті