Результати фото-челенджу «Майоріє прапор України!»

Дата: 15.02.2024 16:38

Відповідно до наказу Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради  від 11.01.2024 № 15 «Про підготовку та відзначення Дня затвердження Державного прапора України» та з метою формування в учнівської молоді почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії і сьогодення України, активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни. До обласного фото-челенджу  «Майоріє прапор України!» активно долучилися актив учнівського самоврядування "Відродження", команда Сокіл ("Джура") "НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ", учнівські колективи, ЗДВР Лілія Петренко, педагог-організатор Світлана Павлюк, практичний психолог Світлана Сміщенко. Вітаємо учасників фото-челенджу з отриманням дипломів!