Флешмоб "Українська - це мова єднання"

Дата: 21.02.2024 18:23

Мова має значення, особливо зараз. Це та рушійна сила, яка об'єднує українців. Це  один з елементів національної ідентичності  народу. Вороги, знищуючи нашу державність, передусім "дбають" про знищення української мови, історії, культури.  Саме тому на тимчасово окупованих територіях відразу змінюють назви населених пунктів на російські, спалюють українські книги, вилучають нашу мову зі шкільних програм.

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови учні  5, 6, 9, 10 класів  підготували  флешмоб "Українська - це мова єднання" (керівник  Жуковська Н.В.). З уст дітей звучали проникливі слова, переважно авторів Черкащини, про красу і чарівність рідної мови, про необхідність збереження її.

Нехай і надалі передається із покоління в покоління наша рідна мова, збагачується і вдосконалюється, лунає від Карпат до Донбасу, від Десни до Чорного моря

Бережімо її, спілкуймося нею, адже українська - це мова переможців!