День рідної мови в ліцеї

Дата: 21.02.2024 18:43

З нагоди  відзначення Міжнародного дня рідної мови вихователями групи продовженого дня Шерстяк В.О., Гречиною Г.В., Король Л.А. з вихованцями проведено цікаві та змістовні виховні заходи, на яких розкрито багатство та милозвучність рідної мови.  Діти брали активну участь у різноманітних іграх "Ромашка", "Мовний ланцюжок",  "Правильно  неправильно", "Битва синонімічних рядків", "Швидкісний експрес", відгадували загадки про мову, вивчали прислів’я, скоромовки, ребуси, кросворди, складали свої перші вірші.

З великим інтересом та бажанням поринули у світ казок та легенд про рідну мову. Вихователі навчали  дітей любити, плекати, берегти слово, зі щирістю шанувати українську мову.