Благодійна акція "Подаруй дитині іграшку!"

Дата: 17.12.2021 19:22

Немає в світі дитини, яка б в очікуванні свята не мріяла про щось особливе. Хіба можливо описати ту хвилюючу радість, коли дитина отримує в подарунок іграшку.

На жаль, є багато родин, що через фінансові труднощі не можуть дозволити своїм дітям багато чого. Саме тому на допомогу приходять небайдужі, які розуміють, що бажання творити добрі справи живе глибоко в кожного з нас.

Протягом тижня у нашому закладі проходила Акція "Подаруй дитині іграшку", метою якої став збір іграшок для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають у складних життєвих обставинах  і потребують нашої допомоги..

Пам’ятайте, відчути себе у ролі справжнього чарівника може кожен. Для цього варто лише подарувати частинку своєї любові і турботи дітям, адже радісний дитячий сміх дорожчий за всі скарби на світі!