Класна година "День Соборності України"

Дата: 22.01.2024 20:05

22 січня в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят – День Соборності України. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Вчителі Людмила Андріївна Пига та Ганна Сергіївна Коляденко для своїх вихованців, учнів 4 – Б класу провели класну годину, присвячену Дню Соборності України.  Діти подивилися презентацію «День Соборності України», взяли участь у вікторині «Знавець України». Але рф, на жаль, не дала провести заняття а стінах рідної школи. Тому, спустившись в укриття, учні разом з вчителями виготовили листівки «Україна понад усе!» та патріотичні закладки у книжки. В кінці заняття діти заспівали всі разом Гімн Україні, як символ незламності і єдності українського народу.