Важлива та надихаюча благодійна допомога для наших Захисників

Дата: 17.02.2024 08:38

В нашому ліцеї проходила акція "Милосердя", до якої долучилися всі учасники освітнього процесу: адміністрація, педагогічний та батьківський колективи, учні учнівського самоврядування «Відродження» та класні колективи. Були зібрані надзвичайно важливі речі, які необхідні для підтримки наших мужніх воїнів: засоби гігієни, продукти швидкого приготування, запашна випічка, яку приготували працівники нашої кухні, чай, кава, печиво, домашня консервація, мед, яблука. А також, діти своїми руками виготовили обереги для підтримки наших воїнів. Учні згуртувалися з метою підтримки наших Героїв, які невтомно захищають Херсонщину в ці важкі часи. Діти не просто передали матеріальну допомогу, а своїм вчинком показали, що ми не маємо права втрачати віру і всі разом повинні робити все можливе задля підтримки наших військових й надалі, адже від цього залежить існування нашого народу. Адже благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, а добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро. Нехай ця єдність і взаємопідтримка буде найпотужнішою зброєю в наших руках і надасть сил нашим Героям боротися за наше мирне і незалежне майбутнє. Слава Україні! Героям Слава!